Rallye Berounka Revival již koncem října

04.10.2012 14:50

 

  

 V pořadí již třetí ročník rallye Berounka Revival se jede ve dnech 27. – 28. 10. Historic Team Slaný se představí na této akci se třemi vozy na startu.

   Se startovním číslem 58 a Škodou 130L se představí lídr týmu Libor Břížďala, tentokráte ale s Václavem Mrázem na sedadle spolujezdce. Jak je to možné? Po našem přistání na boku v poli při Rallye Praha Revival a mém tvrdém dopadu na Hradišti, odmítl můj osvědčený a léty prověřený navigátor Zděnda Řehák další naši spolupráci. Proto jsem musel hledat nového kandidáta na horké křeslo spolujezdce. A už ho mám. Až v daleké Plzni jsem našel Vendu Mráze, který je zatím ochoten si se mnou sednout do jednoho auta. Tak Vendo, ať ti toto nadšení vydrží i nadále a nenech se zastrašit.

   Startovní číslo 100, Honza Brabec st. a Honza Brabec ml. na svém rodinném VW Golf I. S tímto červeným Golfem Honza starší úspěšně brázdí severočeské kopce v rámci Krušnohorského poháru, seriálu závodů automobilů do vrchu. Legendárními se již také staly jeho „bitvy“ na trati s Pepíkem Bláhou ve skupině H-1600. Podle posledních zpráv se ladí podvozek. Přechází se z tvrdého kopcového nastavení na měkčí rallyové.

   Startovní číslo 102, Jarda Urban a Radek Urban na Škodě Rapid 136. V Rapidu je zbrusu nový motor, naladěný na vyšší výkon.

   Takže držte palce a přijeďte se podívat do pražského Radotína, kde 27.10. v 9:00 startuje první soutěžní vůz. Se startovním číslem 1 jede se svým Opel Kadett jedna z našich nejúspěšnějších soutěžních posádek a to Václav Blahna – Lubislav Hlávka.

Libor