Přišel nám krásný dopis od Vládi

01.08.2012 15:04

 

Dobrý den,
dne 28.7.2012 jsme s vámi byly na Krušnohorském poháru v Hradišti,moc se mi tam nechtělo,ale udělal bych největší chybu v životě se nejet podívat. Chytlo mě to u srdce a hned sem věděl že to chyba nebyla. Nikdy sem na podobných závodech nebyl,tak sem si připadal jak Alenka v říši divů ( tedy v říši aut ). :) Chytlo mě to na tolik že sem celou neděli prolítal na bazarech a hledal Škodovky veterány. I vaši stránku sem prošel snad 5x kompletně od shora dolů,no prostě láska na první pohled,co více k tomu dodat. :) Mívaly jsme 1000 a 130,takže k nim nějaký ten vztah mám.
Byl to krásný závod plný adrenalinu a to sem pouze fotil. Rád bych se někdy svezl jako spolujezdec při takovémto závodě nebo ještě lépe řídit svou vlastní Škodovku. Vím že to není otázka měsíce postavit auto od holé kasle k finálnímu dokončení. Viděl sem Liborovu Škodovku 120S.
Mohu mít otázku ? : Na kolik asi tak vychází postavit si podobnou Škodovku co vlastníte vy ???? ( bez.rám,podvozek,atd. )
( Moc rád bych si totiž taky nějakou postavil a jestli by to nevadilo rád bych rozšířil řady Historic Team Slaný ).
Je potřeba na tyto závody řidičák ???? :( 

Doufám že si z fotek co jsme nafotily v průběhu závodu vyberete a v brzké době se znovu objeví vaše Škodovka v plné kráse na startovní čáře.

Děkuji 
Vláďa Kohout