Závěrečné vyhlášení sezóny KP2012

13.11.2012 15:28

Dne 10 listopadu 2012 proběhlo závěrečné vyhodnocení sezóny 2012 Krušnohorského poháru v Mikulově v krásném horském hotelu Cepín.

Po přivítání účastníků se večer rozjel diskuzí o nové sezóně 2013.Byli odhlasováni zástupci jezdců. Jsou to – Luděk Bursa, Jan Sussmann a Libor Břížďala.

Představili jsme technické komisaře a uvítali nového člena do teamu Krušnohorského poháru našeho nového komentátora Frantu Pištěka.

Dále jsme prezentovali pár novinek do nové sezóny-

1. 1. Větší bezpečnost na trati pro závodníky.
  2. 2. Nové bodování absolutního pořadí/ bude se násobit koeficientem 1,1.2.3.4..podle obsazení třídy v závodě.
  3. 3. Vypsání nové soutěžní třídy E1-850ccm.
  4. 4. Otevření přihlášek do sezóny 2013.
  5. 5. Představení nových samolep pro sezónu 2013.
  6. 6. Pojištění všech závodníku vůči třetí osobě.

Odsouhlaseno bylo, že pneumatiky SLICK jsou u skupiny ST dále zakázány!

Po diskuzi začali závodníci soutěžit o poháry PAT a MAT jak je již tradicí na Krušnohorském poháru. Tuto hru opět připravil náš Dědek Valda. Jezdci  soutěžili v rychlosti nasazení šroubu na závit. Výborná atmosféra a heroické výkony všech soutěžících byli ozdobou této hry. Jak by řekl náš SAFETÁK Martin Toman :v Krušnohorském poháru nejsou poražení, ale jen vítězové:.  Hlášky večera byli od Honzy Brabce na Libora Břížďalu :tak za kolik jsi to udělal?.: A Luďka Bursy na svého syna Honzu: já tě už brát na závody nebudu ,zase jsi mě porazil:.

Pak se již vše schylovalo k slavnostnímu předávání cen. Ocenění závodníci byli dekorováni a byli odměněny krásnými poháry a pamětními skleněnými plaketami s vlastním jménem a dárky od našich partnerů. Absolutní vítěz sezóny 2012 Petr Dvorský získal třídenní pobyt pro rodinu v hotelu Cepín.

Po dekorování  vypukla volná zábava se skupinou Old Boys Band. Majitel Cepína se o účastníky vzorně staral výborným pitím tak jídlem. Závodníci a jejich rodiny využili plně služeb hotelu.

Vedli se zajímavé rozhovory. Od našich přátel z Historic team Slaný nám byl představen nový team ,který bude jezdit skupinu E1- 850ccm. A tím to je do rodiny Krušnohorského poháru vítám. V družném rozhovoru s Liborem Břížďalou jsem se dozvěděl že za Historic team Slaný bude jezdit žena a to Míša (Majkl) Šebková. Zábava se protáhla do pozdních ranních hodin.

Tímto večerem skončila sezóna 2012 a zároveň začala nová sezóna 2013 Krušnohorského poháru.

V závěru by jsme rádi poděkovali našim partnerům – ZEKA racing, Vianor Teplice, Budvar, Rádio Blaník a městu Osek.

Dále hasičům Košťany, kteří nám po celou sezónu dělali traťové komisaře, zbývajícím členům Automotosportu Osek o.s,  odtahovce - Milan Zahrádka st. a ml. , občerstvení s Alenou Zahrádkovou, Waltrovi Pischelovi , Vaškovi Šlamborovi, který nám po celou sezónu zajišťoval sanitu a lékaře. Zapomenout též nemůžeme na Martina Tomana (SAFETY CAR) a též na naše technické komisaře a fotografy Leku a Honzu Rottových a Hanku Vodičkovou.