Průběžné vysledky z Krušnohorského poháru

04.07.2012 11:49

převzato z:  www.automotosportosek.cz

Přinášíme Vám průběžnou tabulku bez rozdílu tříd z Krušnohorského poháru. Držte palce našemu týmu!

 

Průběžné celkové výsledky Krušnohorský pohár 2012 Tisk Email
POŘADÍ JMÉNO JEZDCE TEAM BODY
1 ŽEŽULKA Mirek PROFI TEAM 90
1 SUSSMANN Jan st Automotosport Osek 90
2 WUTSCHKA Pavel Castor plus team 85
3 DVORSKÝ Petr PROFI TEAM 79
4 KAWALEK Jakob Brassbull Racing 75
4 FILIP Vladimír filip racing team 75
5 BENDA Filip PROFI TEAM 69
6 BURSA Luděk Elektrobursa 63
7 BŘÍŽDALA Libor Historic Team Slaný 62
8 KUBÍČEK Pavel   60
8 BLÁHA Josef Jobateam 60
9 VESELÝ Zdeněk Vráboš team 55
9 MIHALÍK Daniel PROFI TEAM 55
9 LÁTR Miroslav Fučík s.r.o. 55
10 VÁCLAVÍK Petr Historic Team Slaný 52
10 VRZAL Lubomír Mesi Racing team 52
11 ČULÍK Miroslav Porno racing team 47
12 SUSSMANNOVÁ Ivana Automotosport Osek 46
13 KRÁL Ivo Svijany racing 40
13 KRÁTKÝ Luboš   40
13 MĚKUTA Luděk Lumeracing 40
14 LEHMANN Pavel Fučík s.r.o. 39
15 PEROUT Jarda PROFI TEAM 37
16 KROUPA Roman   36
16 BARTÓK Lukáš Block&Blazen Company 36
17 BRABEC JAN st. Historic Team Slaný 35
17 ŠAUER Jirka Barvy Landyšová Turnov 35
17 ŠAUER Igor IG SPEED 35
18 KOUTSKÝ Radek Racky racing 32
19 ŠVIHORA Petr SPP 23 RACING 30
19 KOCÁL Olda Historic Team Slaný 30
19 KYSELA Milan KM-Autosport 30
19 BURSA Jan Elektrobursa 30
19 KAPAL Václav Firma s.r.o. 30
20 KLUST David Historic Team Slaný 27
20 MUTL Jiří HS Scuderia Hrob 27
20 FILIPOVÁ Věra filip racing team 27
21 BŘÍŽDALA Jan Historic Team Slaný 24
21 PROCHÁZKA Milan Racing Team Classic Cars 24
22 KUČABA Vojtěch for fun team 22
23 ŠŤÁSTKA Jiří LEGR racing team 20
23 HUSPEK Jaroslav Wars 20

23

23

ŽEŽULKA Petr

SUCHÝ JAN

Scuderia Strašnice

PTM motorsport

20

20

23 ČERNÝ Miroslav ČM Motorsport 20
23 CHAMOLA Radek Rendy team Racing 20
23 WITTNER Filip PF Racing 20
23 SUCHOMEL Lukáš   20
23 DVOŘÁK Michal Svijany racing 20
23 BÍNA Václav Classic&sports car club 20
24 TASÁRY Daniel   18
25 ZATLOUKAL František APA servis Kadaň 16
26 ŠTEFANÍK Ludvík Štefaník NADE racing 15
26 VÁCLAVÍK Jan Václavík racing 15
26 ŠTROUF Miloš Naturtep Team 15
26 KOUBEK Milan M.K. Motorsport 15
26 Pavel Markovský   15
26 ČABELA Martin MotorArt 15
26 HANZAL Jiří Historic Team Slaný 15
26 STRAKA Petr   15
26 FIALA Petr   15
26 SKALICKÝ Luboš Auto Skaver 15
27 HOFMANN Petr Štefaník NADE racing 12
27 KAPAL Ondřej Auto Skaver 12
27 JETMAR Martin   12
27 ŠŤÁSTKA Jiří LEGR racing team 12
27 MÉSZÁROS Jakub Mesi Racing team 12
27 BAĎURA Svatopluk BASE 12
27 PAŠEK Petr RTT Racing 12
28 KRAJÍČEK Pavel   10
28 VAVRUŠKA Jiří   10
28 ŽEMBA Jan Valvoline 10
28 VRÁBÍK Petr   10
28 HORYNA Josef   10
28 ZAKOUŔIL Petr PTM motorsport 10
28 ZENKER Jan Auto Vašenda motorsport 10
28 FRYJE Jiří Historic Team Slaný 10
29 MÉSZÁROS Tomáš Mesi Racing team 8
29 PILCH Jiří MotorArt 8
29 JEJKAL Petr   8
29 ŠÉN Jirka   8
29 KUČABOVÁ Ludmila for fun team 8
30 KALOUS Jiří Historic Team Slaný 6
30 STRÁNSKÝ Jiří RS Racing Koutny Wars 6
30 HOVORKA Roman   6
31 BENEŠ Jiří Historic Team Slaný 4
31 MACHÁČEK Petr L-D Team 4
31 ZELENKA Petr ZEKA-Racing 4
31 SMOLÍK Karel   4
32 MYSLIVEC Vladimír Auto Myslivec 3
32 BLÁHA Martin Block&Blazen Company 3
33 SRBECKÝ Václav brux motorsport 0
33 KÁRA HAUER Jakub brux motorsport 0
33 NOVOTNÝ Jaroslav Naturtep Team 0
33 DUDEŠEK Jiří VTR motorsport 0
33 VAŠENDA Valdemar auto Vasenda tracky racing 0